تبلیغات
MovieWeb - همکاری تازه ی اسکورسیزی و دیکاپریو در Wolf Of Wall Street

http://movieweb.persiangig.com/Logo/LogoRB.jpg

مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دیکاپریو برای پنجمین بار، در ساخت فیلمی  با عنوان The Wolf Of Wall Street  با یکدیگر همکاری می کنند.
داستان فیلم درباره ی جردن بلفورت، یکی از سهامداران جوان وال استریت است که با نوعی کلاهبرداری سرمایه ی زیادی برای خود دست و پا می کند، اما با سهل انگاری ورشکست می شود و در نهایت به جرم دستکاری در بازار سهام به 22 ماه حبس محکوم می شود.
http://nimg.sulekha.com/entertainment/original700/martin-scorsese-leonardo-dicaprio-2010-2-13-13-10-42.jpg
فیلمنامه ی فیلم را سازنده ی سریال تلوزیونی Broadwalk Empire ، ترنس وینتر بر اساس کتابی به قلم خود بلفورت نوشته. از قرار معلوم چهره ای که از بلفورت در این فیلم تصویر شده، شخصیتی معتاد به مواد مخدر و به شدت اهل مهمانی دادن و خوش گدرانیست، که همین عادتها وی را به ورشکستگی می کشانند.
جدیدترین فیلم اسکورسیزی با نام Hugo Cabret با بازی جود لاو مراحل تولید را گذرانده و قرار است تا اواخر 2011 اکران شود. وی همچنین فیلمهای Sinatra و The Irishman (با بازی رابرت دنیرو و آل پاچینو) را در دست ساخت دارد.بعد از Shutter Island که آخرین همکاری دیکاپریو با اسکورسیزی بود و به موفقیت مطلوبی هم دست پیدا کرد ، به نظر می رسد که اسکورسیزی دوره ی فیلمسازی با دیکاپریو را به پایان رسانده، اما خبر Wolf Of Wall Street  به طرفداران این دو ،این نوید را داد که می توانند باز هم شاهد فیلمهای بی نظیری از ماحصل همکاری آنها باشند.


آخرین پست ها