تبلیغات
MovieWeb - چه خبر از : رابرت دنیرو

http://movieweb.persiangig.com/Logo/LogoRB.jpg

جمعه 12 شهریور 1389  01:57 ب.ظ

نوع مطلب: (از مشاهیر چه خبر ،) توسط: DoMiNo

رابرت دنیرو را آخرین بار در فیلم درام Everybody's Fine با بازی درو بریمور، کیت بکینسل،سام راکول و کاترین مونینگ (The L Word) دیدیم که با استقبال چندانی روبرو نشد. جدیدترین فیلم وی با نام Machete نیز که آخرین ساخته رابرت رودریگز ( جفت قدیمی تارنتینو  و خالق Sin City و Spy Kids) است قرار است امروز (3 سپتامبر) به اکران سینماهای امریکا در آید. این فیلم اکشن تریلر که غیر از دنیرو ، دنی ترژو، میشل رودریگز،جسیکا آلبا و استیون سیگال نیز حضور دارند، درباره ی ماموری ست (دنی ترژو) که پس از آنکه می فهمد مورد خیانت سازمانی قرار گرفته که برایش کار می کند، نقشه ای را برای یک انتقام گیری بی رحمانه از رئیس سابقش طرح ریزی می کند.
http://www.reelmovienews.com/files/robert-de-niro.jpg
دیگر فیلم دنیرو که قرار است 8 اکتبر 2010 اکران شود یک درام تزیلر است با نام  Stone و با حضور ادوارد نورتون و میلا یوویچ.  داستان این فیلم درباره ی مجرمی ست (نورتون)که قصد دارد با نقشه ای برنامه ریزی شد و با اغوای افسر مراقبش (دنیرو) بوسیله ی همسر خود (یوویچ) راه خروج خود از زندان را هموار سازد. ادوارد نورتوتن در این فیلم گریم فوق العاده جذابی داره که آدم رو یاد کاراکتر درک وینیارد در American History X میندازه. پوستر این فیلم رو در زیر می بینید:
http://cdn.fd.uproxx.com/wp-content/uploads/2010/08/stone-poster-Crop.jpg
همچنین در لیست فیلمهای آتی دنیرو عناوین دیگری چون Little Fockers ، قسمت سوم مجموعه ی ملاقات با والدین (22 دسامبر 2010) ، یک اکشن تریلر دیگر با نام The Killer Elite با حضور جیسون استیتم و کلایو اوون (2011)، فیلم تریلر The Dark Fields با بازی بردلی کوپر (18 مارس 2011) و فیلم کمدی رمانتیک Manuale d'amore 3 به چشم می خورد.


آخرین پست ها