تبلیغات
MovieWeb - چه خبر از : آل پاچینو

http://movieweb.persiangig.com/Logo/LogoRB.jpg

جمعه 22 مرداد 1389  11:47 ب.ظ

نوع مطلب: (از مشاهیر چه خبر ،) توسط: DoMiNo

این هم یکی از بخشهای جدیدی که قرار بود به وبلاگ اضافه کنم.این بخش به وضوح و بدون رودرواسی تقلیدی ست از ستون "مشاهیر چه می کنند" مجله ی سینمایی 24. به نظرم این ستون ایده ی خیلی جالب و مفیدی اومد.با توجه به اینکه توی وبلاگ در زمینه ی حجم مطلب محدودیتی ندارم به نظرم رسید که موضوع خوبی واسه وبلاگه.
تصمیم گرفتم اولین مطلب این بخش رو با یکی از استادان بی چون و چرای حال حاضر هالیوود شروع کنم:آل پاچینو.
http://www.slashfilm.com/wp/wp-content/images/pacino.jpg
پاچینو در 3 سال اخیر خیلی کم کار بوده به طوریکه در طول این مدت تنها دو فیلم بازی کرده.آخرین فیلم او، فیلمی ست تلوزیونی محصول 2010 با نام You Don't Know Jack. اما گویا در دو سال آینده قرار است این کم کاری را جبران کند. یکی از فیلمهای آتی وی The Son of No One است که در آن  با چانینگ تاتوم، ژولیت بینوش، ری لیوتا و کیتی هولمز  هم بازی ست. داستان این فیلم درباره ی پلیس جوانی ست که در حوزه ای واقع در محله ی سطح پایینی که خودش در آن بزرگ شده مشغول کار می شود و این در حالی ست که رازی قدیمی زندگی وی و خانواده اش را تهدید می کند.
دیگر فیلم وی که سال آینده اکران می شود Mary Mother of Christ  است که در آن با پیتر اوتول هم بازی خواهد بود.این فیلم اثری ست تاریخی که اینطور که از اسمش بر می آید درباره ی حضرت مریم است. سال 2012 نیز قرار است نقش شاه لیر را در اقتباسی از نمایشنامه ی معروف شکسپیر در فیلم King Lear بازی کند.


آخرین پست ها