تبلیغات
MovieWeb - پخش اولین قسمت سریالهای Glee و Vampire Diaries

http://movieweb.persiangig.com/Logo/LogoRB.jpg

پنجشنبه 19 شهریور 1388  12:13 ب.ظ

نوع مطلب: (اخبار سریالهای خارجی ،) توسط: DoMiNo

شب گذشته بالاخره اولین قسمت سریال موزیکال Glee از شبکه ی FOX پخش شد.
http://www.icelebz.com/tv/glee/poster.jpg
سریال Glee درباره ی یک باشگاه رقص دبیرستانی و در واقع یک کپی تلوزیونی و البته احتمالا موفق تر، از مجموعه فیلمهای High School Musical یا Bring It On است. شبکه ی تلوزیونی FOX از بهار گذشته به تبلیغ و معرفی این سریال پرداخته و کلیپ ها و تصاویر زیادی نیز پیش از شروع پخش آن، در اینترنت و تلوزیون منتشر شده بود. در این سریال همچنین از ستاره ی های موسیقی و رقص و آهنگهای معروف و محبوب زیادی استفاده شده و بخاطر ویژگی های خاص و جذابش مورد تحسین منتقدان قرار گرقته.

امشب نیز قرار است سریال Vampire Diaries از شبکه تلوزیونی CW، پخش اولین فصل خود را شروع کند.
سریال Vampire Diaries همونطور که از اسمش پیداست  به یکی از موضوعات داغ امروز فیلمها و سریالهای تخیلی، یعنی ومپایرها مربوط است.
http://www.bscreview.com/wp-content/uploads/2009/05/vampire-diaries-lj-smith.jpg
 داستان این سزیال که از روی رمانی به قلم ال.جی.اسمیت نوشته شده، درباره ی یک دختر دبیرستانی ست که روابطی عاطفی با دوبرادر ومپایر برقرا می کند. سال گذشته نیز سریال True Blood با مضمون ومپایری فصل اول خود را شروع کرد و بسیار مورد توجه و تحسین منتقدان و تماشاگران قرار گرقت، و اکنون نیز فصل دوم ان در حال پخش است. البته این طور که معلوم است، Vampire Diaries بیشتر شبیه به مجموعه فیلمهای موفق Twilight خواهد بود تا سریال True Blood که به نظر من واقعا جای خوشحالی داره.چون جدا من Twilight رو خیلی به True Blood ترجیح میدم. در ضمن برای طفداران سریال Lost هم باید خاطرنشان کنیم یکی از سه شخصیت اصلی Vampire Diaries، یان سامرهلد بازیگر نقش بون در سریالLost است.

آپدیت : برای دانلود قسمت هفتگی سریال Glee اینجا را کلیک کنید
آپدیت : برای دانلود هفتگی سریال The Vampire Diaries اینجا را کلیک کنید


آخرین پست ها