تبلیغات
MovieWeb - کلیپ های جدید از Surrogates فیلم جدید بروس ویلیس

http://movieweb.persiangig.com/Logo/LogoRB.jpg

جمعه 13 شهریور 1388  04:21 ب.ظ

نوع مطلب: (اخبار سینمای جهان ،) توسط: DoMiNo

فیلم Surrogates با بازی بروس ویلیس و کارگردانی جاناتان ماستو فیلمی ست علمی تخیلی و برگرفته از یک داستان کامیک معروف که ماجرای یک جامعه ی آتوپیایی خیالی را در آینده ای نه چندان دور حکایت می کند.
داستان فیلم در سال 2017 رخ می دهد. زمانی که دیگر انسانها تقریبا از یکدیگر جدامانده اند و روابط بشری رو به پایان است. دیگر هیچ فردی نیاز ندارد برای انجام هیچ کاری از خانه ی امن و گرم و نرم خود خارج شود، بلکه همه ی انسانها از جانشین ها( یا به عبارتی بهتر از آواتارهای) خود در جامعه استفاده می کنند. این جانشینها در واقع رباتهایی در هیبت انسان هستند که توسط صاحب و الگوی اصلی خود کنترل می شوند و در جامعه با سار جانشینها ارتباط دارند. و همه ی اینها امکان وجود دنیایی عاری از جرم و جنایت و درد و ترس را فراهم آورده . اما این دنیای ایده آل و البته سرد و بی روح مدت زیادی نمی پاید و مخالفانی در صدد بیدار کردن انسانهای خفته در رفاه این جامعه ی آتوپیایی بر می آیند.
http://www.torrentfive.com/portadas/surrogates.jpg
بروس ویلیس در این فیلم در نقش یک کارآگاه ظاهر می شود که نزدیک به پنج سال است از خانه ی خود خارج نشده. اما بعد از آنکه بعد از سالها برای اولین بار یک قتل رخ می دهد، او در می یابد که برای یافتن مجرم نمی تواند امیدی به جانشین ماشینی خود داشته باشد و خودش باید پس از مدتها از خانه پا به بیرون بگذارد و با کاراگاهان دیگری در این پرونده همکاری کند.
این فیلم 25 سپتامبر به اکران در خواهد آمد.
مشاهده کلیپ 1
مشاهده کلیپ 2
مشاهده کلیپ 3


آخرین پست ها